postaw-dom.pl

Budujemy dom

Lato to najbardziej wesoła pora roku. Słońce, wysokie temperatury, plaże, opalanie się i wakacje to czas szczęścia i radości dla większości z nas. Jednak wysokie temperatury są dla niektórych bardo uciążliwe. Jeśli akurat nie mamy urlopu i musimy iść do pracy przydałyby się urządzenia takie jak klimatyzatory. Na pewno wszystkim znane są te urządzenia i często w porze letniej bywają niemal zbawieniem. Czytaj dalej

[ad] Empty ad slot (#1)!

Dom prawie skończony, przyszedł więc czas na jego docieplenie i położenie elewacji. Wybór odpowiednich materiałów na elewacje i docieplenie, to strategiczna decyzja – warto więc w tym miejscu zastanowić się dłużej.

Dobrej jakości materiały budowlane… Czytaj dalej

[ad] Empty ad slot (#1)!

Za pomocą komina, spaliny powstałe w wyniku spalania paliwa opałowego wyprowadzane są na zewnątrz domu. Dobry, solidny i trwały komin to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa użytkowania.

Na naszym rynku możemy spotkać m.in. kominy izolowane do… Czytaj dalej

[ad] Empty ad slot (#1)!

Ile kosztuje budowa domu parterowego?

Budowa własnego domu, to marzenie całkiem sporej liczby osób. Na przeszkodzie do realizacji stają jednak często spore koszta, głównie związane z zakupem działki pod nieruchomość. Sama działka, może bowiem kosztować… Czytaj dalej

Serwis okien

Okna odgrywają znaczącą rolę w utrzymaniu stałej temperatury w domu. Nieszczelne okna mogą stanowić przyczynę powstawania licznych przeciągów, które w dłuższej perspektywie mogą okazać się jedną z przyczyn powstawania przeziębień oraz chorób układu oddechowego.

Jednak nawet najlepiej zamontowane… Czytaj dalej

Kamień elewacyjny, to coś dzięki czemu możemy podnieść standard każdego wnętrza. Dzięki zastosowaniu kamienia na ścianie nasz stary salon nagle nabiera nowej estetyki. Pomieszczenie staje się bardziej przytulne, szczególnie wieczorami, kiedy kamień oświetlony jest np. lampką.

Ile kosztuje kamień dekoracyjny?… Czytaj dalej

[ad] Empty ad slot (#1)!

Brama sterowana z telefonu, to swojego rodzaju nowinka techniczna, która zadowoli bardziej typowych gadżeciaży aniżeli znajdzie praktyczne zastosowanie u przeciętnego Kowalskiego. Dlaczego? Otóż ze standardowej bramy na pilota korzysta się po prostu wygodniej.

Sprawdź… Czytaj dalej