Firmy budowlane

4Termo

Firma usługowa 4Termo, należąca do spółki 4-Group sp. Z o.o., specjalizuje się w wykonywaniu sług takich jak docieplenia i izolacje natryskowe z zastosowaniem technologii planowania pianką poliuretanową. Docieplenia poddaszy pianką, zwane też jako pianowanie poddaszy, to stosunkowo nowa metoda termoizolacji budynków.

Piana Pur nanoszona za pomocą specjalnych agregatów do piany poliuretanowej dokładnie i szczelnie przykrywa powierzchnię. Ta metoda izolacji uznawana jest tym samym za jedną z najdoskonalszych, która w ostatnim czasie potrafi wyprzeć standardowe ocieplanie poddaszy wełną.

W ofercie 4Termo znajdują się usługi ociepleniowe jak: docieplenia poddaszy, izolacja fundamentów, termoizolacja stropów, ocieplanie ścian, hydroizolacja zbiorników wodnych i innych budynków gospodarczych takich jak chłodnie, przechowalnie owoców, magazyny, hale produkcyjne itp. Piana PUR znajduje również świetne zastosowanie w dociepleniach budynków mieszkalnych – tym samym coraz więcej osób decyduje się na ocieplanie pianą PUR domu jednorodzinnego.

Firma 4Termo swoje usługi oferuje klientom w miastach takich jak: Lublin, Łęczna, Chełm, Puławy, Lubartów, Garwolin, Ryki, Zamość i wiele innych miejscowości zlokalizowanych w obrębie województwa lubelskiego. Atrakcyjne ceny dociepleń oraz najwyższa jakość oferowanych usług ociepleniowych sprawiają, że klienci chętnie biorą pod uwagę 4Termo jako wykonawcę termoizolacji już na etapie projektowania i budowy domu jednorodzinnego.