Docieplenia

Agregat do piany poliuretanowej

Agregat do piany poliuretanowej, to urządzenie pozwalające na aplikacje pianki PUR na daną powierzchnię. Materiał izolacyjny jakim jest piana PUR szturmem zdobywa rynek i kolejnych zwolenników w związku z tym zainteresowanie agregatami do piany poliuretanowej stale rośnie. Kolejne firmy decydują się na izolację z użyciem tego materiału, a co za tym idzie rynek agregatów do izolacji poszerza się. Już teraz dostępne są agregaty hiszpańskie oraz chińskie, które nie do końca spełniają wymogi i standardy, ale przyciągają ceną.

Agregat do piany poliuretanowej – jaki wybrać?

Myśląc o zakupie agregatu do piany poliuretanowej należy wziąć pod uwagę jedną podstawową kwestię – odpowiedzialność. Jeżeli skusimy się na zakup chińskich produktów do wytwarzania pianki, cała odpowiedzialność za wytworzony materiał spoczywa na nas, czyli na jej producencie. To bardzo ważne ponieważ docieplając pianką dajemy niejako gwarancję jej świetnych właściwości. Dobra maszyna to zatem podstawa

Agregaty do pianki PUR firmy Pusmak

Firma Pusmak to turecki producent agregatów do izolacji pianką. W Polsce możemy spotkać agregaty w konfiguracji hydraulicznej. Maszyny tureckiego producenta to gwarancja jakości i wydajności – wystarczą od fundamentów aż po sam dach. Są również bardzo ekonomiczne. Dłuższą żywotność agregatów zapewnia system smarowania zaś ich parametry pozwalają na pracę w systemach zarówno otwartokomorowych jak i zamkniętokomorowych oraz wysokociśnieniowych. Agregaty do piany poliuretanowej firmy Pusmak posiadają idealną długość węża, która pozwala na wygodną pracę na poddaszach.

Parametry przykładowego agregatu do pianki poliuretanowej firmy Pusmak

Maszyna KPX20 PLUS

Wydajność – minute/18kg
Maksymalne ciśnienie – 280 bar – 2900 PS
Zasilanie 400 wolt HZ 50/60
Waga – 340 kg
Moc grzałek 10000 W
Grzałki węży 7000 W

Agregaty Pusmak posiadają 2 letnią gwarancję mechaniczną, a ich cena obejmuje rozruch oraz niezbędne oleje i płyny

Agregaty do izolacji pianką PUR – postaw na jakość

Biorąc odpowiedzialność za wytworzony materiał i jego właściwości bardzo ważne jest, by postawić na porządny i niezawodny agregat do piany poliuretanowej. To połowa sukcesu. Następną połowę stanowią odpowiednio wyszkoleni pracownicy aplikujący materiał u inwestora.

Źródło: https://sklep-pusmak.pl

 

Partner artykułu:

agregat do piany pur 4termo

Firma 4Termo z Lubartowa, to dystrybutor systemów i maszyn natryskowych do pianki PUR.  Firma oferuje agregaty do piany PUSMAK oraz pianki natryskowe marki ULTRAPUR. Nowoczesna technologia w atrakcyjnej cenie. Więcej informacji na stronie https://4termo.pl