Firmy budowlane

Eco-service

Firma Eco-Service świadczy specjalistyczne usługi jak czyszczenie dachów, mycie elewacji, mycie kostki brukowej i ozonowanie pomieszczeń.

Nowoczesne i w pełni ekologiczne rozwiązania, które są wdrażane przez firmę sprawiają, że stawiając na najwyższą jakość wykonania usługi czyszczenia dachów i elewacji może ona zaoferować korzystne ceny.

Przedsiębiorstwo zajmuje się czyszczeniem dachów z glonów, porostów, mchów, sadzy, rdzy i wszelkich zabrudzeń jak ptasie odchody, czy kurz. Kompleksowo wykonana usługa przewiduje pokrycie dachu w pełni bezpiecznym preparatem, pomagającym uporać się z nawet najcięższymi zabrudzeniami.

Eco-Service wykonując usługi na najwyższym poziomie – w każdej chwili dba o bezpieczeństwo pracowników i osób znajdujących się na dole wokół czyszczonych dachów i elewacji. Tym samym, miejsce prac tak samo jak i pracownicy firmy zostają w odpowiedni sposób zabezpieczeni. Jako zlecający usługę, możesz więc być w pełni spokojny o bezpieczeństwo i efekt zleconych prac.

Atrakcyjne ceny mycia dachów i elewacji połączone z najwyższym zaangażowaniem wykwalifikowanych pracowników sprawiają, że usługi czyszczenia i mycia są chętnie polecane przez klientów w całym województwie. Eco-Service skupia się na wykonywaniu zleceń w obrębie miasta Warszawa, Lublin i w okolicach tych miejscowości. Jako uzupełnienie oferty firmy warto wymienić odśnieżanie dachów – w tym tzw. Monitoring zimowy, w której to firma podejmuje się usunięcia pokrywy śnieżnej z dachu w ciągu nawet kilku godzin od opadów śniegu.

Mycie dachów Warszawa – Eco-Service.pl