Firmy budowlane

Edom – materiały budowlane

Skład materiałów budowlanych EDOM S.C. posiada w swojej ofercie niezbędne do budowy domu materiały budowlane m.in bloczki fundamentowe, stropy, pustaki, beton, stropy, nadproża żelbetonowe i wiele innych materiałów konstrukcyjnych. Uzupełnieniem oferty są materiały elewacyjne jak tynki, kleje (FAST), oraz dociepleniowe. Możesz zaopatrzyć się tu również w okna i drzwi oraz bramy garażowe renomowanych producentów.

Firma budowlana EDOM z Trębaczowa pod miastem Łęczna od lat dostarcza materiał na inwestycje lokalnych klientów. Atrakcyjne ceny materiałów budowlanych i usług sprawiają, że przedsiębiorstwo budowlane EDOM jest chętnie wybierane przez klientów z okolicy.

Firma, oprócz składu budowlanego świadczy również usługi budowy domów oraz wykonuje docieplenia z wykorzystaniem m.in produktów ociepleniowych marki FAST, które dostarcza klientom na terenie woj. Lubelskiego. Docieplenia poddaszy wykonywane są przez fachowców, którzy są w stanie podjąć się niemal każdych prac budowlanych.

Spółka stawia na wysoką jakość świadczonych usług budowlanych i ciągle podnosi kwalifikacje swoich pracowników, dzięki czemu może oferować usługi budowlane w najlepszych cenach.