Elewacje Lublin – wykonamy Twoją elewację

Wykonujemy elewacje, tynki i docieplenia metodą „lekka-mokra” na terenie całego województwa lubelskiego. Oferujemy atrakcyjne ceny usług i korzystne terminy realizacji. Nasza firma dołoży wszelkich starań, aby Twoja elewacja była wyjątkowym dopełnieniem całego Twojego nowo budowanego domu.

Dobrze wykonana elewacja domu stanowić będzie o wyglądzie i jakości całego Twojego domu. Od elewacji zależy bowiem pierwsze wrażenie i ogólna ocena całości. Chociaż dom ma podobać się przede wszystkim nam, zawsze w naszej podświadomości występuje pragnienie, aby był po prostu najpiękniejszy w okolicy. Z elewacją jest trochę jak z ubraniem. Mówi się, że to nie szata zdobi człowieka, a mimo wszystko zwracamy na nią ogromną uwagę.

Elewacje Lublin – firma Edom z Zofiówki oferuje Elewacje w atrakcyjnej cenie. Sprawdź na http://edom.info.pl

Elewacje Lublin

Dobrze dobrane elewacje stanowią o jakości całych budynków. fot. pixabay.com | olarts

Elewacja, to jednak nie tylko to co widać na zewnątrz Twojego pięknego domu. Największe znaczenie, również z późniejszego ekonomicznego punktu widzenia ma to, co kryje się pod nią. W gruncie rzeczy chodzi o docieplenie budynku. To, jakie materiały budowlane będą kryły się pod zewnętrzną częścią elewacji w dużym stopniu kształtować będzie m.in. wysokość ponoszonych przez nas kosztów w związku z ogrzewaniem domu w okresach zimowych. Zastosowanie materiałów budowlanych wyższej jakości pozwoli oszczędzić zimą na ogrzewaniu nawet kilkaset złotych. Z tego powodu nie warto nadmiernie oszczędzać przy kładzeniu elewacji i docieplaniu domu. Rodzaj zastosowanych materiałów będzie miał również duży wpływ na wentylację i temperaturę w budynku latem. Tak! Gdy z nieba leje się żar, nasza dobrze wykonana elewacja będzie chronić nasz dom przed nadmiernym nagrzaniem przez co zachowamy w środku bardziej przystępną temperaturę. Klimatyzacja, to nie będzie! Jednak w upalny dzień nawet 0,5 stopnia może stanowić ogromną różnicę.

Dobre elewacje będą dobrze wyglądać latami

Dobierając materiały elewacyjne nie warto więc przesadnie oszczędzać, wystarczy jednak podejść do wszystkiego z głową, poszukać na rynku najlepszych ofert i promocji aby nagle okazało się, że mamy lepszą elewację – mniejszym nakładem środków finansowych. Ceny dobrych materiałów, jak i ceny fachowców od elewacji nie są aż tak mocno wyśrubowane jak w innych branżach. Różnice w cenie tych lepszych potrafią być na prawdę tylko delikatnie wyższe. Pamiętajmy też że budowa domu, to inwestycja na lata. Może nawet na pokolenia, tym samym nie warto zbytnio oszczędzać i budować z wątpliwej jakości surowców.

Wykonujemy elewacje – skontaktuj się z nami już dziś i zapytaj o szczegóły inwestycji. Działamy na terenie całego województwa lubelskiego. W szczególności zapraszamy klientów z takich miast jak Lublin, Łęczna, Zamość i Chełm.

Sprawdź ofertę