Fotowoltaika

Freeeco – fotowoltaika z Lublin

Freeeco to prężnie rozwijająca się firma z siedzibą w Lublinie. Jesteśmy importerem oraz dystrybutorem technologii służących do budowy elektrowni fotowoltaicznych, elektrowni wiatrowych oraz pomp ciepła.

Oferujemy całe instalacje fotowoltaiczne jak również części składowe. U nas znajdziesz wydajne panele fotowoltaiczne. Nasz wykwalifikowany zespół projektantów, inżynierów i techników pomoże wybrać odpowiedni pojekt. Proponujemy ekologiczne rozwiązania dla osób indywidualnych i dużych przedsiębiorstw.

Odnawialne źródła energii – panele fotowoltaiczne

Firma Freeeco oferuje nowoczesne, ekologiczne rozwiązania, pozwalające zmniejszyć koszty eksploatacji budynku. Posiadamy zespół specjalistów, stale szkolących się w swojej dziedzinie. Działamy w branży OZE, oferujemy montaż instalacji fotowoltaicznych. Nasze instalacje to rozwiązania przyjazne dla środowiska, odpowiednie zarówno dla osób indywidualnych oraz firm.

fotowoltaika lublin
fot. pixabay.com | cc0 – panele fotowoltaiczne

Fotowoltaika to pozyskiwanie energii z promieni słonecznych dzięki zjawisku jakie zachodzi w ogniwach fotowoltaicznych. Energia słoneczna zamienia się w prąd stały, następnie w prąd zmienny, co ważne spełniając normy sieci miejskiej. Kolejnym rozwiązaniem działającym w zgodzie z trendem bycia eko są pompy ciepła. Jest to rozwiązanie pozyskujące energię z odnawialnych źródeł energii przez cały rok. Niezależnie od warunków atmosferycznych energia pozyskiwana jest z powietrza atmosferycznego, wód gruntowych, energii słonecznej oraz energii geotermalnej.

Pompy ciepła

Pompy ciepła minimalizują zużycie paliwa kopalnego, są przy tym bezawaryjne i proste w obsłudze. Systemy grzewcze oparte o działanie pomp ciepła nie wytwarzają płomienia, co czyni je w pełni bezpiecznymi, dodatkowo są ciche, komfortowe w użytkowaniu oraz pozwalają na spore oszczędności. Zalety pomp ciepła to nowoczesny design, prosty i tani montaż, wbudowany podgrzewacz, sterowanie z pilota oraz niska cena.

Ile kosztuje budowa domu parterowego?

Firma Freeeco spełni oczekiwania klientów w 100% niezależnie od oczekiwań. Jeżeli planujesz inwestycje lub budowę domu – zapraszamy do współpracy. Odwiedź nas w Lublinie – Budowlana 7. Współpracuj z liderami rynku!

źródła:

artykuł sponsorowany.

Jeden komentarz do “Freeeco – fotowoltaika z Lublin

Możliwość komentowania została wyłączona.