Firmy budowlane

FreeEco sp. z o.o.

FreeEco sp. z o.o., to lubelska firma specjalizująca się w branży odnawialnych źródeł energii. Fotowoltaika, pompy ciepła, carporty (wiaty fotowoltaiczne) oraz klimatyzacja, to tylko niektóre z gałęzi szerokiej oferty przedsiębiorstwa.

Firma prowadzi sprzedaż, montaż i serwis paneli fotowoltaicznych niemal w całym kraju. Dzięki sieci biur sprzedażowych i przedstawicieli rozsianych po całym kraju – pracownicy tej firmy fotowoltaicznej są w stanie w stosunkowo krótkim czasie dojechać na pomiar, przeprowadzenie audytu energetycznego i montaż instalacji fotowoltaicznych w całym kraju.

Wieloletnie doświadczenie w branży OZE, ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników, udział w targach branżowych, a przede wszystkim tysiące wykonanych instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła sprawiają, że FreeEco jest jednym z liderów lokalnego rynku w branży Fotowoltaika.

Odnawialne źródła energii, to przyszłość naszej planety. Pracownicy FreeEco doskonale zdają sobie z tego sprawę, dzięki czemu zawsze służą fachową poradą w zakresie wyboru odpowiedniej technologii i projektowania instalacji fotowoltaicznych w domu lub w firmie.

Atrakcyjne ceny i profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie sprawiają, że przedsiębiorstwo jest chętnie polecane jako wykonawca fotowoltaiki w takich miejscowościach jak Lublin, Kraków, Wieliczka, Żary, Malbork, Opole i w wielu innych miastach naszego kraju.