Firmy budowlane

GNB Klima

Montaż klimatyzacji i urządzeń chłodniczych w Lublinie i okolicach. GNB Klima, świadczy profesjonalne usługi w zakresie chłodnictwa dla firm i osób prywatnych. Atrakcyjne ceny, wysoka jakość wykonywanych usług, dbałość o czystość i porządek w czasie wykonywanych prac – to tylko niektóre aspekty sprawiające, że GNB Klima jest chętnie wybierana przez lokalnych klientów.

Klimatyzacja domowa, staje się coraz bardziej popularnym środkiem w walce z upałami. Profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji w Lublinie – zapewni nieprzerwane i długie działanie urządzeń chłodniczych przez długie lata. Tym samym decydując się na montaż klimatyzacji – warto zlecić tą usługę profesjonalistom, którzy tak jak GNB Klima posiadają wieloletnie doświadczenie w branży.

Profesjonalne doradztwo, szeroka oferta urządzeń chłodzących i szybki serwis klimatyzacji sprawiają, że firma z Lublina może poszczycić się w niemal stu procentach pozytywnymi opiniami. Dbałość o klienta na każdym etapie prac od montażu po serwis jest dodatkowym atutem.

Firma oferuje swoje usługi klientom z takich miejscowości jak Lublin, Łęczna, Lubartów, Świdnik, Zamość i Puławy. W ofercie m.in klimatyzatory ścienne i sufitowe. Szeroki wybór jednostek sterujących i sprężarek.