Hale przemysłowe dla Twojego biznesu

Firma Tende to zespół profesjonalistów, którzy pomogą znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla każdego z klientów pragnących powiększyć przestrzeń dla swojego biznesu. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście i wysoka jakość wykorzystywanych materiałów wyróżnia nas na tle konkurencji. Firma mieści się w stolicy województwa lubelskiego, Lublinie. Zajmujemy się produkcją, montażem oraz przenoszeniem hal namiotowych.

Hale, to większa przestrzeń magazynowa i mniejsze koszty

Hale namiotowe to trwałe, wytrzymałe na warunki klimatyczne konstrukcje. Technologia pozwala na wznoszenie hal całkowicie odpornych na wiatr, śnieg, deszcz czy temperaturę. Wysoka jakość wykorzystywanych materiałów daje gwarancję jakości. Hale jakie wznosi Firma Tende to wspaniała alternatywa dla budynków murowanych, które są drogie w budowie, a na ich powstanie trzeba również długo czekać. Oferujemy hale przemysłowe, magazyny, namioty na przyjęcia, magazyny rolnicze, hale lakiernicze czy obiekty sportowe. Zajmujemy się ich montażem oraz przenoszeniem i tu mamy kolejną zaletę hal namiotowych, z łatwością możemy je przenosić
lub w razie potrzeby powiększać. Rodzaj dachu wybieramy indywidualne, uzgadniając projekt z klientem.

Zespół wykwalifikowanych konstruktorów i doświadczenie pozwala na indywidualne podejście do klienta. Pracujemy używając wyłącznie najwyższej jakości materiałów, hale jakie wznosimy to wytrzymałe konstrukcje, służące wiele lat.

źródła:

https://tende.pl

namioty przemysłowe Lublin


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *