JDK POLAND – producent mebli warsztatowych

Producent mebli warsztatowych JDK Poland w swojej ofercie posiada meble garażowe dla profesjonalistów. W katalogu produktów znajdziesz m.in metalowe stoły warsztatowe zwane taż jako stoły narzędziowe, wiszące szafki narzędziowe do garażu i stojące szafki, które idealnie wkomponują się w każdą przestrzeń roboczą.

Metalowe meble warsztatowe od JDK Poland stanowią połączenie wysokiej jakości wykonania i przystępnej ceny, dzięki czemu są chętnie wybierane przez profesjonalistów jak mechanicy, ale też i amatorów, którzy po prostu potrzebują dodatkowej przestrzeni roboczej w swoim garażu.

Meble garażowe świetnie sprawdza się m.in w garażu, warsztacie, w hali produkcyjnej, w domowej piwnicy, oraz wszędzie tam gdzie chcesz zorganizować pracę mając jednocześnie pod ręką dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi.

Meble dostępne są w wielu malowanych proszkowo ciekawych kolorach z palety RAL. Istnieje możliwość niemal dowolnej konfiguracji zestawu mebli, gdzie ogranicza Cię jedynie przestrzeń którą posiadasz w swojej pracowni. JDK Poland, to najwyższa jakość mebli garażowych bezpośrednio od producenta.

Back To Top