Wnętrze

Łóżko Josue tapicerowane — uniwersalne łóżko do sypialni

Łóżko Josue tapicerowane to propozycja od polskiego producenta mebli tapicerowanych. Wyróżnia się wysoką jakością, wykorzystanych tkanin oraz niezwykłym komfortem użytkowania i niebanalnym designem. Posiada piękne, tapicerowane wezgłowie, ozdobione efektownymi przeszyciami. Do wyboru mamy nie tylko różne tkaniny i ich kolory, ale również wielkości łóżka, od 140×200, po 200×200. Łóżko Josue może być zatem nie tylko typowo funkcjonalnym meblem sypialnianym, ale również jej ciekawym elementem dekoracyjnym. Swoją uniwersalność zawdzięcza prostej, lecz interesującej formie, która sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych, klasycznych, loftowych, a nawet glamour.

Funkcjonalna sypialnia — łóżko Josue tapicerowane jako kwintesencja funkcjonalności
Urządzając wnętrza, niezależnie, czy jest to salon, jadalnia, czy sypialnia, najbardziej zależy nam na funkcjonalności. Funkcjonalne rozwiązania znacznie ułatwiają codzienne życie, czy sprzątanie. Właśnie dlatego często decydujemy się na pomoc projektanta, obawiając się, że nie będziemy w stanie zwrócić uwagi na wszystkie detale, wpływające na jakość życia w domu bądź mieszkaniu.

Sypialnia to miejsce niezwykle intymne. Nie zapraszamy tam gości, spędzamy czas samotnie lub z partnerem. Stawiamy zatem na to, co wyłącznie dla nas ma być funkcjonalne i wygodne. Łóżko jak wiadomo to najważniejszy element każdej sypialni, stanowiące zarazem centralny punkt tego pomieszczenia. Przeważnie stoi na środku ściany, by po bokach, stanąć mogły szafki nocne. I tu nasuwa się pierwsza uwaga. Wyobraźmy sobie, że mamy drewniane łóżko, o które ciągle się uderzamy, chodząc po sypialni. Ma ostre, wystające kanty, przeszkadzające w swobodnym przemieszczaniu się. Kolejna sprawa to wezgłowie. Jeżeli lubimy wieczorami oddać się przyjemnej lekturze w łóżku lub scrollować portale społecznościowe, to brak wezgłowia lub wezłogowie wykonane z drewna bądź metalu będzie dla nas prawdziwą udręką. Ostatnia kwestia dotycząca wygody to wysokość łóżka. Mało kto myśli kupując łóżko o sprzątaniu, a dokładnie sprzątaniu pod łóżkiem. Masywne łóżka, posiadające najczęściej pojemniki na pościel z jednej strony są praktyczne, ponieważ zyskujemy dodatkową przestrzeń do przechowywania, z drugiej zaś ograniczają nam możliwość odkurzania powierzchni, znajdującej się pod łóżkiem. Wystarczą nawet najmniejsze nóżki i lżejsza konstrukcja, by bez problemu dało się wysprzątać przestrzeń i pozbyć się kurzu i roztoczy.

Patrząc na łóżko Josue tapicerowane, mamy wrażenie, że wszystkie opisane powyżej dylematy znikają. Josue posiada przyjemne i miękkie obicie, ograniczając możliwość bolesnych uderzeń, ponadto wygodne duże wezgłowie umożliwia wykonywanie wieczornych czynności w niezwykle komfortowy sposób. Najważniejsze jednak jest to, że łóżko stoi na małych nóżkach, co wpływa nie tylko na optyczne powiększenie sypialni i nadanie jej lekkości, ale przede wszystkim umożliwia bezproblemowe sprzątanie przestrzeni, znajdującej się pod łóżkiem.