Firmy budowlane

Marco – skład materiałów budowlanych

Skład materiałów budowlanych Marco ze Szczekarkowa, oddalonego jedynie 5 km od miasta Lubartów od wielu lat zaopatruje lokalnych klientów we wszelkiego typu materiały budowlane do budowy domu. W ofercie firmy m.in bloczki fundamentowe, pustaki, stropy Teriva, systemy kominowe, pokrycia dachowe jak gonty, blachodachówka i dachówki ceramiczne.

Ofertę uzupełniają systemy dociepleniowe jak styropian i wełna mineralna oraz chemia budowlana w tym tynki elewacyjne sylikatowe renomowanych producentów. Marco prowadzi również sprzedaż kostki brukowej i wielu innych materiałów budowlanych i wykończeniowych jak okna, drzwi i bramy garażowe.

Dzięki szerokiej ofercie oraz profesjonalnemu podejściu do klienta, skład materiałów budowlanych Marco cieszy się nieposzlakowaną opinią, przez co chętnie polecany jest kolejnym klientom przez tych zadowolonych. Firma skupia swoją działalność w okolicy miejscowości takich jak Lubartów, Parczew, Kock, a nawet Radzyń Podlaski. Atrakcyjne ceny dostępne w tej hurtowni budowlanej bez wątpienia wpływają na wybór Marco jako miejsca w którym kupisz materiały budowlane potrzebne do budowy domu.

Materiały budowlane Lubartów – Marco