AranżacjaWnętrze

Narożnik Moon Corner

Narożnik Moon Corner to produkt idealny do każdego stylowego salonu. Zachwyca prostotą formy i wysoką jakością wykonania. Idealny do wnętrz w stylu nowoczesnym i minimalistycznym. Posiada szeroki wybór tkanin i kolorów, pozwalając skonfigurować narożnik idealny do naszego wymarzonego wnętrza.

Dodatkowo narożnik Moon Corner Befame stoi na eleganckich nóżkach, które dodają mu lekkości. Nóżki mogą być czarne — do wnętrz o bardziej stonowanym charakterze oraz chromowane, gdy lubimy odrobinę blasku. Narożnik został wyprodukowany przez polskiego producenta mebli tapicerowanych Befame. Dla miłośników meblowych nowości oznacza to jedno — najwyższą jakość wykonania i niepowtarzalny design.

Producent mebli Befame

Befame to polska firma z wieloletnią tradycją. Od ponad 40 lat służy swoim klientom osadzona w przemysłowych tradycjach Bielska-Białej. U podnóża Beskidów znajdują się natomiast hale produkcyjne, w których powstają niepowtarzalne i komfortowe meble Befame. To, co wyróżnia meble tapicerowane od Befame to najwyższa możliwa jakość wykonania i design na najwyższym poziomie. Meblem będącym niepodważalnym przykładem solidności mebli Befame jest Narożnik Moon Corner Befame.

Styl i funkcjonalność — Narożnik Moon Corner Befame z funkcją spania

Narożniki od wielu sezonów wiodą prym i z łatwością wypierają tradycyjne sofy z naszych salonów. Są niezwykle funkcjonalne i komfortowe. Sprawdzają się nie tylko w dużych, otwartych przestrzeniach, gdzie co prawda czują i prezentują się najlepiej, ale również w małych, mieszkaniowych wnętrzach. To właśnie w mieszkaniach, gdzie często brakuje nam przestrzeni, idealnie sprawdzi się narożnik Moon Corner Befame z funkcją spania. Gdy przyjdą do nas goście lub rodzina i zechcą zostać na noc, będą mieli być może wygodniejsze miejsce do spania niż my w naszym łóżku.

Narożnik moon corner befame
fot. pixup | Narożnik, to świetny mebel do każdego salonu.

Ale to nie jedyna zaleta narożnika. Jest komfortowym miejscem do wypoczynku dla domowników, umożliwiającym wygodne rozłożenie nóg i popołudniowy relaks. Narożnik Moon Corner Befame to wisienka na torcie w salonowej aranżacji. Poza niebywałym designem zapewnia maksimum komfortu.

źródła: