Firmy budowlane

Ostium – bramy garażowe lubelskie

[ad=1]

Producent bram garażowych Ostium, to firma mieszcząca się w Łęcznej oddalonej o 25 km od Lublina. Marka Ostium, została stworzona na potrzeby oddzielenia gałęzi bram od pozostałego asortymentu firmy budowlanej Rbud. Na codzień firma prowadzi sprzedaż materiałów budowlanych. W ofercie znajduje się również budowa domów po klucz.
Ostium, to klasa sama w sobie. Wysoka jakość stosowanych do produkcji bram materiałów sprawia, że są one wyjątkowe już na etapie projektowania. Ostium pozostaje synonimem niezawodności i wysokiej jakości wszelkich produktów. Również zastosowana w bramach automatyka niemieckiej firmy Sommer sprawia, że są one w zasadzie niezniszczalne. Niezawodność w każdych warunkach i o każdej porze roku. Bramom Ostium nie są straszne wilgoci, deszcze i śniegi. Produkt objęty jest pięcio letnią gwarancją, ale i tak nie zawiedzie Cię przez 15 kolejnych lat.

W ofercie firmy znajdują się wysokiej klasy bramy:

[ad=1]

Firma Rbud – Ostium, działa na terenie takich miast jak Łęczna, Lublin, Chełm, Lubartów, Włodawa, Parczew, Tomaszów Lubelski, Krasnystaw, Puławy i wiele innych mniejszych miejscowości. Dla montażystów Ostium, każda odległość jest do pokonania. Przedstawiciele marki informują o rozsądnych cenach bram i krótkich terminach oczekiwania na gotową do złożenia i montażu bramę.

Ostium, to szeroki zakres kolorów do wyboru. Dzięki palecie ponad trzydziestu barw z dużym prawdopodobieństwem dobierzesz do swojego domu najlepszy kolor. Fachowcy z Ostium pomogą Ci dokonać wyboru.

Same panele garażowe występują w odmianach z przetłoczeniem pojedyńczym i wielokrotnym. Oczywiście, możliwa jest również do wyprodukowania wersja bez przetłoczeń. Powłoka paneli natomiast realizowana jest w strukturach Woodgrain, Stucco i w Gładkiej, co jest gwarantem idealnej powierzchni bramy. Podobno są też miłe w dotyku ;).

Dlaczego warto postawić na najlepsze bramy garażowe?

Wybierając z pośród ofert najlepszych bram garażowych kupujesz spokój i bezpieczeństwo. To ważne, bo brama powinna być takim właśnie gwarantem. Z jednej strony powinna ona oczywiście chronić Twój dobytek w postaci np. samochodu. Z drugiej – powinna być idealnym uzupełnieniem designu Twojego domu. Jednym słowem – powinna cieszyć oko Twoje i Twoich sąsiadów.

Przykładowe kolory paneli bram garażowych Ostium:

Biała brama garażowa. Przykad zastosowania bramy garażowej w kolorze białymKolory bram garażowych Cennik bram garażowych  Bramy garażowe OstiumBramy przemysłowe Ostium Bramy garażowe Ostium

Sprawdź szczegóły oferty na https://bramyostium.pl

lub zadzwoń:

Producent bram garażowych Ostium

adres i telefon:

tel. 536 295 295
21-010 Łęczna, Al. Jana Pawła II 55

Punkt przeniesiony do miejscowości Turowola

Ostium – bramy garażowe w atrakcyjnej cenie

 

[ad=1]

6 komentarzy do “Ostium – bramy garażowe lubelskie

Możliwość komentowania została wyłączona.