Firmy budowlane

R-Bud materiały budowlane

Firma budowlana R-Bud z Turowoli oddalonej zaledwie kilka kilometrów od Łęcznej oferuje usługi budowlane na najwyższym poziomie. W ofercie m.in budowa domów pod klucz, usługi dekarskie, docieplenia i elewacje.

R-Bud od zawsze stawia na najwyższą jakość świadczonych usług budowlanych dostępnych w przystępnej cenie. Wieloletnia działalność na lokalnym rynku pozwala się cieszyć zaufaniem pośród setek zadowolonych klientów poszukujących sprawdzonej ekipy budowlanej, która z pełnym zaangażowaniem i w rozsądnych pieniądzach przeprowadzi budowę domu od a do z.

R-Bud, posiada również własny skład budowlany, dzięki czemu jest w stanie zaoferować swoim klientom materiały budowlane w korzystnych cenach. Bloczki fundamentowe, pustaki, beton towarowy, stropy Teriva, stal, pokrycia dachowe (dachówka, blachodachówka i inne pokrycia dachowe) oraz chemia budowlana w tym tynki elewacyjne kleje i materiały dociepleniowe jak styropian i wełna mineralna. Ofertę hurtowni budowlanej R-Bud uzupełniają okna i drzwi, a także konstrukcje z aluminium, segmentowe bramy garażowe i wiele innych materiałów które z powodzeniem wykorzystasz podczas budowy domu. Firma obsługuje klientów indywidualnych i firmy z miast takich jak Łęczna, Lublin, Lubartów, Chełm i wiele innych okolicznych miejscowości.

Budowa domów Lublin – R-BUD Materiały budowlane