Segmentowe bramy garażowe

Brama garażowa segmentowa brązowa
[ad=1]

Segmentowe bramy garażowe zdobywają w naszym kraju ogromną popularność głównie dzięki prostocie obsług, funkcjonalności i efektywnemu designowi. Bramy garażowe tego typu możemy zamontować zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i w przemyśle (bramy przemysłowe).

Budowa domu. Wybierz najlepsze bramy garażowe
foto: pixabay.com CC0

Bramy garażowe występują w wielu ciekawych kolorach, dzięki czemu możemy dobrać idealnie pasujący nam wzór i kolorystykę. Szeroki wybór zapewni nam świetne spasowanie naszej bramy z bryłą domu. Możemy wybierać między dwoma rodzajami otwierania. Po pierwsze – standardowe otwieranie na tzw. „klamkę”, gdzie szarpiąc bramę ku górze otwiera się ona i umożliwia swobodny wjazd do garażu.

[ad=1]

Drugi rodzaj, to bramy z napędem. Tu zastosowana jest automatyka do bram przeróżnych producentów. Dzięki jej elementom możemy naszą bramę otworzyć zdalnie za pomocą pilota lub nawet telefonu komórkowego.

Jaką bramę garażową wybrać?

Wszystko zależy od zasobności portfela. Jeśli stać cię dołożyć kilkaset złotych – lepszym rozwiązaniem będą bramy garażowe z napędem. Komfort obsługi jest nieporównywalnie wyższy, pomimo że taka konstrukcja otwierała się będzie ciut wolniej. Docenią, to w szczególności kobiety, którym automatyczne bramy garażowe otwierać będzie po prostu łatwiej.

Standardowe uchylne bramy garażowe bez montowanej automatyki, to również sprawdzone i świetne rozwiązanie na długie lata.

Więcej na temat bram garażowych dowiesz się na stronie producenta bram Ostium z Łęcznej pod Lublinem. Stronę znajdziesz pod adresem https://bramyostium.pl

2 thoughts on “Segmentowe bramy garażowe

Comments are closed.

Back To Top