Firmy budowlane

Skład Opału Janów

Skład opału w Janowie koło Chełma, specjalizuje się w sprzedaży paliw opałowych klientom z miasta Chełm i okolicy. Dbałość o najwyższą jakość węgla, jego czystość i wysoką kaloryczność sprawia że Skład Opału jest chętnie wybierany przez lokalnych klientów.

Wieloletnie doświadczenie w handlu węglem, pozwala oferować najlepsze dostępne na rynku paliwa opałowe. W ofercie m.in groszek, ekogroszek, kostka i orzech. W ofercie również węgiel workowany. Nowością, która chętnie wybierana jest przez wielu klientów jest też Pellet, który jest paliwem produkowanym z odpadów drzewnych. Jest to paliwo w pełni ekologiczne.

Skład Opału Janów gwarantuje uczciwość tonażu – u nas zawsze przywieziemy Ci tyle węgla za ile zapłacisz, oraz profesjonalne doradztwo przy wyborze odpowiednich paliw kopalnych. Zawsze staramy się zagwarantować najlepsze ceny węgla i szybki transport z rozładunkiem nawet 100 km od miasta Chełm. Włodawą, Łęczna, Janów, Staw, Sawin, Krasnystaw i wiele innych miejscowości w tym Hrubieszów i Zamość – wszędzie tam dowieziemy dla Ciebie najlepszy węgiel w regionie!

https://sprzedaz-wegla.pl