Firmy budowlane

STS Fotowoltaika

Sts Fotowoltaika, to firma z branży OZE świadcząca montaż paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Kraśnik, Janów Podlaski i Biłgoraj. Przedsiębiorstwo stawia na najwyższą jakość wykonywanych usług i dbałość o pełne zadowolenie klienta. W ofercie firmy znajduje się m.in Fotowoltaika, montaż klimatyzacji, maty grzewcze, oraz pompy ciepła.

Dzięki współpracy z instytucjami finansowymi istnieje możliwość otrzymania dofinansowania na montaż fotowoltaiki, dzięki czemu można w znacznym stopniu zmniejszyć koszty zakupu samej instalacji. W przypadku zainteresowania ofertą firmy – należy skontaktować się na podane numery telefonów.

Fotowoltaika to źródło czystej energii, ale przede wszystkim oszczędność dla kieszeni użytkowników oraz sposób na wytwarzanie prądu, bez zanieczyszczania środowiska. Instalacje fotowoltaiczne stanowią przyszłość naszej planety. Tym samy warto zainteresować się ekologicznymi i odnawialnymi źródłami energii już dziś. Profesjonalnie zamontowana instalacja fotowoltaiczna – skutecznie pozwala obniżyć rachunki za prąd. Jest to inwestycja, która zwraca się w dłuższym okresie czasu, dzięki czemu staje się tak modna i popularna na całym świecie. Warto również zainteresować się pompami ciepła, które w połączeniu z panelami stanowić będą świetne rozwiązanie i alternatywę dla dostawcy prądu.

Fotowoltaika Kraśnik